Proč si vybrat právě SFB-RP?

Admin Team
Zamčeno
rayczech
Lead Administrator
Lead Administrator
Příspěvky: 316
Registrován: pon led 01, 2018 2:16 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Proč si vybrat právě SFB-RP?

Příspěvek od rayczech » pon zář 17, 2018 2:29 am


Obrázek

Proč si vybrat právě SFB-RP?
BEZPEČNOST

Naše webové stránky jsou zabezpečené protokolem SSL, který nám umožňuje bezpečnou komunikaci přes port HTTPS. Přenos dat je díky tomu šifrovaný a bezpečnější proti odposlechu a zachycení zpráv, hesel, uživatelských jmen atp.
Bezpečnost uživatelských účtů je taktéž na vysoké úrovni, včetně zabezpečení hesel nejnovějšími dostupnými algoritmy.
PŘÍSTUP K HRÁČŮM

Hráči jsou pro nás na prvním místě, a proto se snažíme jejich žádostem, stížnostem a návrhům věnovat s maximálním nasazením a pokud možno je co nejrychleji vyřešit. Vážíme si hráčské přízně, proto nás také zajímá zpětná vazba, kterou se vedení snaží vyhovět smysluplným hráčským požadavkům a zlepšit tak požitek ze hraní.
STABILITA SERVERU

Poskytované servery se pyšní vysokou dostupností s minimálními výpadky. Náš virtuální server je poskytován kvalitním hostingem a nastaven tak, aby co nejlépe vyhovoval našemu prostředí. V případě výskytu jakéhokoliv problému nebo chyby vyvíjíme maximální úsilí pro odstranění nebo vyřešení v co nejkratším možném čase.
AKTIVNÍ VÝVOJ

Práce na našem herním módu probíhají prakticky nepřetržitě. Každý den pracujeme na inovacích, novinkách nebo úpravách stávajících systémů tak, aby splňovaly požadavky hráčské komunity a byly tak dostatečně atraktivní. Vývoj módu je svěřen osobě s mnohaletými zkušenostmi v různých oblastech programování, která dokáže zpracovat a zrealizovat návrh jakéhokoliv kalibru. Vývojář módu úzce spolupracuje s admin týmem a development týmem, navíc se ve většině případů snažíme řídit hráčskou poptávkou, kterou čerpáme z hráčských návrhů.
DOBRÁ INVESTICE

Naším cílem není v rámci tohoto projektu zbohatnout. V rámci nákladů spojených na údržbu serveru lze náš portál dobrovolně podpořit libovolnou částkou. Platby jsou realizovány víceméně v reálném čase, tudíž si své výhody můžete užívat téměř okamžitě. Navíc se nemusíte bát, že o svou investici přijdete - vážíme si jakékoliv částky, kterou hráč dobrovolně přispěje, a proto budou všechny prostředky využity pro budoucí rozvoj portálu.

OTEVŘENÁ KOMUNITA

Do řad našich hráčů se dostanete jednoduše. V rámci "Podpory (pro nováčky)" máme sepsáno nespočet návodů a tutoriálů, které mají za účel co nejrychlejší a zároveň nejefektivnější seznámení hráče s principy a funkcemi našeho webu a serveru.
Pokud něčemu nerozumíte nebo se potřebujete na něco zeptat, nemusíte se bát - členové admin týmu, ale i hráči jsou vám k dispozici. Stačí využít správnou platformu - soukromá zpráva, ticket, dotaz ve hře, atp.

Zamčeno